top of page
ruce-2.jpg
MÁME PRO VÁS PŘIPRAVENOU NABÍDKU TĚCHTO PŘEDNÁŠEK
v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu skola.projektovani@loxia.cz
Úvodní přednáška: Fakta
a mýty z oboru stavitelství
Víte, jakou profesi studovat a proč se jí věnovat? Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké je to měnit svět a zatoužili jste stát se architekty nebo projektanty? Víte vůbec, co všechno jejich práce obnáší a jakou zodpovědnost za ni nesou? Nejen na tyto otázky vám s úsměvem na rtech odpoví zkušený pedagog a ředitel Školy projektování Matouš Fejfar. To všechno s vtipem, nadhledem, ale zároveň se zdravým rozumem a nohama na zemi. Těšte se na konkrétní příklady z praxe architektonického a projekčního ateliéru LOXIA i zajímavosti z procesů stavby a učení.
délka: cca 2 hodiny poutavé a interaktivní přednášky
Je práce vždycky výhra?
Znáte lidi, kteří do práce nebo školy chodí neradi? Určitě ano, ale tady jde o vás, a proto jsme připravili novou přednášku, ve které vám popíšeme, jak nad budoucím povoláním přemýšlet a jak zvolit, aby bylo pro mě tím nejvhodnějším. To, že práce není vždy jen peklo, nebo ráj, vám vyvrátí jeden z našich lektorů na konkrétních otázkách, jež budete muset zodpovědět a tím pádem se i líp poznat. Protože správné rozhodnutí, znalost sebe sama, silné a slabé stránky a vytyčený cíl je tím, oč tu běží a co vám ráj na zemi opravdu zařídí

délka: cca 2 hodiny poutavé a interaktivní přednášky
Studenti studentům: příběhy z řad vysokoškoláků
Jelikož v architektonickém a projekčním ateliéru LOXIA pracuje i několik studentů z celého světa, rozhodli jsme se, že skrz je samotné vám zprostředkujeme krátký vhled do vyhlášených fakult a univerzit. Z úst těch, co tam studují. Nebylo by skvělé mít známého, jež to celé prošel před vámi? Který vás upozorní na rizika, nástrahy i na zajímavé předměty a události? Co mu daná škola dala a co naopak vzala? V přednášce si vyslechnete hned několik zástupců různých škol a oborů stavitelství.


délka: cca 2 hodiny poutavé a interaktivní přednášky
Tisíc a jeden vliv urbanismu
Přednáška o oboru, který vám dokáže ukázat makroměřítko dopadu jednoho jediného rozhodnutí. Co všechno obsahuje terraformace světa? Čím ji ovlivníme? A proč to není jednoduchý proces? Měnit svět totiž znamená zasáhnout do jeho fungující struktury, podobně jako když doktor operuje pacienta. I ten musí vnímat mnohem více věcí než jen daný orgán. A tak je tomu i v urbanismu – jednom z nejzajímavějších oborů vůbec. Pojďte ho s námi objevit.
délka: cca 2 hodiny poutavé a interaktivní přednášky
Termín přednášek si zarezervujte ZDE

Pokud si chcete zkrátit čekání na přednášku, nebo se raději vzděláváte v pohodlí domova, pusťte si i tyto on-line: